Projektiryhmä

Hanketta toteutetaan kolmen organisaation yhteishankkeena Euroopan sosiaalirahaston (ESR) tuella. Päätoteuttaja on Tampereen yliopisto (aiemmin Tampereen teknillinen yliopisto). Osatoteuttajat ovat Prizztech Oy ja Länsirannikon Koulutus Oy WinNova.

Projektiryhmä:

Tampereen yliopisto, Porin yksikkö
Ulla Jaakkola
ulla-maarit.jaakkola@tuni.fi
puh. 040 826 2711

Tampereen yliopisto, Porin yksikkö
Krista Sorri
krista.sorri@tuni.fi
puh. 044 972 1380

Prizztech Oy
Tuula Raukola
tuula.raukola@prizz.fi
puh. 044 710 5394

Prizztech Oy
Maiju Mattila
maiju.mattila@prizz.fi

31.8.2019 asti:

Prizztech Oy
Jarmo Viitala
jarmo.viitala@prizz.fi
puh. 044 710 5345

Länsirannikon Koulutus Oy WinNova
Petri Sotarauta
petri.sotarauta@winnova.fi
puh. 044 455 8446