Ihmiset

Projektin vetäjät

Maria Mäkelä

yliopistonlehtori, yleinen kirjallisuustiede
  • maria.makela@tuni.fi
  • +358408325635
  • Tampere University
  • Yhteiskuntatieteiden tiedekunta
  • Sovi sähköpostilla!

Lisätietoja

Samuli Pekkola

professori, tietojohtaminen
  • samuli.pekkola@tuni.fi
  • +358405860791
  • Tampere University
  • Johtamisen ja talouden tiedekunta
  • Sopimuksen mukaan

Lisätietoja

Jari Stenvall

professori, hallintotiede
  • jari.stenvall@tuni.fi
  • +358408284350
  • Tampere University
  • Johtamisen ja talouden tiedekunta

Tutkimusryhmä

Matias Nurminen

apurahatutkija
  • matias.nurminen@tuni.fi
  • +358503182397
  • Tampere University
  • Yhteiskuntatieteiden tiedekunta
Lisätietoja

Pasi Raatikainen

väitöskirjatutkija
  • pasi.raatikainen@tuni.fi
  • Tampere University
  • Johtamisen ja talouden tiedekunta
Lisätietoja

Paula Rossi

yliopisto-opettaja, hallintotiede
Lisätietoja

Samuli Björninen

tutkijatohtori
  • samuli.bjorninen@tuni.fi
  • Tampere University
  • Yhteiskuntatieteiden tiedekunta
Lisätietoja

Juha Raipola

apurahatutkija
  • juha.raipola@tuni.fi
  • +358503180613
  • Tampere University
  • Informaatioteknologian ja viestinnän tiedekunta

Laura Karttunen

yliopistotutkija
  • laura.karttunen@tuni.fi
  • Tampere University
  • Yhteiskuntatieteiden tiedekunta