Ihmiset

Turun yliopisto

Eila Lindfors

Professori, Hankkeen vastuullinen johtaja
  • eila.lindfors@utu.fi
  • Turun yliopisto

Saija Tanhuanpää

Projektipäällikkö
  • saitan@utu.fi
  • +358 40 593 6895
  • Turun yliopisto

Helsingin yliopisto

Pirita Seitamaa-Hakkarainen

Professori
  • pirita.seitamaa-hakkarainen@helsinki.fi
  • +358 50 351 3673
  • Helsingin yliopisto

Kaiju Kangas

Apulaisprofessori
  • kaiju.kangas@helsinki.fi
  • Helsingin yliopisto

Tampereen yliopisto

Kirsti Karila

Professor, kasvatustiede, alana varhaiskasvatus
  • kirsti.karila@tuni.fi
  • +358503969675
  • Tampere University
  • Kasvatustieteiden ja kulttuurin tiedekunta

Jan Varpanen

Projektitutkija
  • jan.varpanen@tuni.fi
  • +358 29 452 1953
  • Tampereen yliopisto

Sini Leikkola

Projektitutkija
  • sini.leikkola@tuni.fi
  • +358 50 318 2644
  • Tampereen yliopisto